Královská města

STŘÍBRO

 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Tachov najdete na adrese Ubytování Tachov. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
 

Hotel Jitřenka


*** Hotel
Ubytování Konstantinovy Lázně : Hotel Jitřenka

Areál hotelu Jitřenka v Konstantinových Lázních se rozprostírá uprostřed Konstantinových Lázní. V roce 2001 prošla budova hotelu Jitřenka v Konstantinových Lázních rozsáhlou rekonstrukcí, díky níž tu nyní na návštěvníky čeká veškerý komfort, pohodlí, moderní vybavení.

Hotel Jitřenka v Konstantinových Lázních ubytování
Rodinný hotel Jitřenka v Konstantinových Lázních Vám nabízí ubytování v 26-ti pokojích - jedno, dvou a třílůžkových s celkovou kapacitou 55 lůžek. Pokoje hotelu Jitřenka v Konstantinových Lázních jsou vybaveny příslušenstvím, TV a telefonem. Hotel je třípatrový a má výtah. V objektu hotelu Jitřenka v Konstantinových Lázních je možnost připojení na internet pomocí WIFI.

Hotel Jitřenka ubytování v Konstantinových Lázních gastronomie
Rodinný hotel Jitřenka v Konstantinových Lázních zajištuje stravování v příjemné hotelové restauraci III. cenové skupiny vyzdobené starožitnými předměty. Kapacita restaurace je až 70 míst a k restauraci patří letní terasa, snídaňový salonek se 30 místy a nekuřácký salónek se 45 místy, který je využíván pro různé účely. Teplá jídla jsou v nabídce po celý den.

Ubytování Jitřenka hotel v Konstantinových Lázních služby
V hotelu Jitřenka v Konstantinových Lázních je směnárna, 24 hodinová recepce. U hotelu je vlastní parkoviště a za poplatek je možno umístit vůz v garáži. Pro tělesně postižené je k dispozici bezbariérový přístup nejen do budovy, ale i na pokoje a jejich příslušenství. Zvířátka mají vstup povolen. V nabídce jsou také víkendové nebo týdenní pobyty s programem.

Ubytování v Konstantinových Lázních hotel Jitřenka okolí
Konstantinovy Lázně jsou městem v parku. Jde o jednu z nejekologičtějších oblastí v naší republice, právě proto zde nachází novou životní vitalitu tisíce pacientů s chorobami kardiovaskulárními a pohybovými potížemi. V okolí najdete celou řadu sportovních příležitostí jako například tenisové a volejbalové dvorce, v blízkosti pak několik rybníků a koupališť. Krásné prostředí okolí hotelu Jitřenka v Konstantinových Lázních  láká k turistickým výletům a procházkám. Za návštěvu stojí například barokní zámek a kostel v Bezdružicích, Ovčí Vrch s pomníkem selského povstání, nebo zříceniny hradů Krasíkov a Gutštejn.Lázeňská 20
Konstantinovy Lázně
34952
Tachov, Plzeňský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Konferenční/společenská místnost, kapacita: 30Přednáškový sálInformační službaVýtahZdravotní středisko, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Obchodní centrum, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 10 metrů)Pokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 100,00)Bezbariérový přístupPůjčovna DVD, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 10 metrů), je poskytováno zdarma: NE (cena 30,00)Internet, je poskytováno zdarma: ANONekuřácké prostředíRecepce 24 hodinZajištění kulturních a sportovních akcíÚschovna jízdních kolSměnárna, nachází se přímo v hotelu: ANOKadeřnictví, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Bazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Bazén - venkovní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)Tenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Fitness, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 20000 metrů)Bowling, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 20000 metrů)Beachvolejbalový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)Tělocvična/sportovní hala, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Minigolf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)Půjčovna kol, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Billiard, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Aerobik, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Golf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 35000 metrů)Šipky, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)Potápění, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Úschovna lyží, nachází se přímo v hotelu: ANOSauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Noční klub, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Diskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 30 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 30 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 40000 metrů)HoubařeníLovRybolovJízda na koniSolárium, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 20000 metrů)Kasíno, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 35000 metrů)Wellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Whirlpool, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOPizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Zahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOCukrárna, nachází se přímo v hotelu: ANOPivnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Internetová kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Stříbro : Hotel U Branky

Hotel U Branky

***
Hotel Vám může posloužit jako základna pro prázdninové výlety po stříbrském regionu, pro klidné ubytování při Vašich služebních cestách nebo jako místo pro firemní prezentace.
Ubytování Stříbro : Pension Avena

Pension Avena

***
Dovolujeme si Vás pozvat do Penzionu Avena, který se nachází v pěší zóně historického města  Stříbra,rozprostírajícím se nad údolím řeky Mže 30 km od Plzně a 30 km od hraničního přechodu Rozvadov
Ubytování Stříbro : Hotel Alexander

Hotel Alexander

****
Hotel Alexander se nachází na strategickém místě přímo v srdci města Stříbro. Je ideálním výchozím bodem pro výlety do přírody a za památkami. Doporučujeme návštěvu například Hracholuské přehrady, kláštera Teplá, Kladrub, golfového hřiště Alfrédov, světoznámého Plzeňského pivovaru a pro aktivní dovolenou rozsáhlou síť cyklostezek.
Ubytování Konstantinovy Lázně : Hotel Jitřenka

Hotel Jitřenka

***
JSME  NEKUŘÁCKÝ  HOTEL  Rodinný Hotel Jitřenka *** se nachází v tichém a kouzelném prostředí města Konstantinovy Lázně a nabízí Vám kompletní ubytovací služby.  
Ubytování Konstantinovy Lázně : Penzion Purkyně

Penzion Purkyně

***
V malebné lázeňské obci Konstantinovy Lázně nabízíme ubytování v penzionu Purkyně. Celková kapacita je 12 dvoulůžkových pokojů s příslušenstvím, televizorem, fénem, wi-fi připojením, ledničkou a telefonem.
Ubytování Konstantinovy Lázně : Lázeňský penzion Mánes

Lázeňský penzion Mánes

***
Nabízíme ubytování v 11 jednolůžkových a 11 dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, televizorem, ledničkou, telefonem a rádiem.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. stribro@kralovska-mesta.cz TOPlist