Královská města

STŘÍBRO

 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Tachov najdete na adrese Ubytování Tachov. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
 

Hotel U Branky


*** Hotel
Ubytování Stříbro : Hotel U Branky

Hotel U Branky ve Stříbře Vám může posloužit jako základna pro prázdninové výlety po stříbrském regionu, pro klidné ubytování při Vašich služebních cestách nebo jako místo pro firemní prezentace. Hotel U Branky ve Stříbře se nachází u silničního mostu přes řeku Mži.

Hotel U Branky ve Stříbře ubytování
Hotel U Branky ve Stříbře nabízí ubytování o celkové kapacitě 30 lůžek. Pohodlné ubytování v jednolůžkových až 4 lůžkových pokojích vybavených sociálním zařízením, televizí a satelitem. Dlouho se nerozmýšlejte, protože hotel U Branky ve Stříbře pro Vás bude správnou volbou.

Hotel U Branky ubytování ve Stříbře služby
Hosté hotelu U Branky ve Stříbře, kteří přijedou vlastním automobilem, mohou využít hotelové uzamčené parkoviště. Součástí hotelu U Branky ve Stříbře je salonek pro 30 osob pro uspořádání různých seminářů nebo soukromých oslav.

Ubytování ve Stříbře hotel U Branky gastronomie
Oblíbená restaurace hotelu U Branky ve Stříbře vás nadchne nabídkou české i mezinárodní kuchyně. Bohaté snídaně se podávají formou švédských stolů. Denně pro vás hotel U Branky ve Stříbře setavuje lákavé menu a nabídka z jídelního lístku uspokojí i náročné strávníky. Příjemné posezení vás čeká ve venkovních prostorách nebo v odděleném salónku. Kromě výtečného jídla vás čeká bohatý výběr nápojů.

Ubytování U Branky hotel ve Stříbře okolí
Historické centrum Stříbra bylo vyhlášeno městskou památkovou zónou. Nejcennější městskou památkou je renesanční budova radnice pocházející z let 1543 až 1589, pyšnící se barokní věží. Radnici zdobí sgrafity. Domy na náměstí mají vesměs renesanční jádra a jsou zdobeny barokním průčelím. Před radnicí byl umístěn morový sloup zhotovený v 18. století. Kolem roku 1250 byl ve Stříbře vybudován klášter minoritů s kostelem svaté Máří Magdaleny.Plzeňská 420
Stříbro
34901
Tachov, Plzeňský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby


Konferenční/společenská místnost, kapacita: 30TV místnostPraní prádla, je poskytováno zdarma: ANOBezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANO,v hoteluPokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: ANOParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANO,nehlídanéInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíCateringové službyHotelový transport, je poskytováno zdarma: ANOTaxiÚschovna jízdních kolBilliard, nachází se přímo v hotelu: ANOGolf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3000 metrů)Šipky, nachází se přímo v hotelu: ANODětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: ANORybolovRestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Stříbro : Hotel U Branky

Hotel U Branky

***
Hotel Vám může posloužit jako základna pro prázdninové výlety po stříbrském regionu, pro klidné ubytování při Vašich služebních cestách nebo jako místo pro firemní prezentace.
Ubytování Stříbro : Pension Avena

Pension Avena

***
Dovolujeme si Vás pozvat do Penzionu Avena, který se nachází v pěší zóně historického města  Stříbra,rozprostírajícím se nad údolím řeky Mže 30 km od Plzně a 30 km od hraničního přechodu Rozvadov
Ubytování Stříbro : Hotel Alexander

Hotel Alexander

****
Hotel Alexander se nachází na strategickém místě přímo v srdci města Stříbro. Je ideálním výchozím bodem pro výlety do přírody a za památkami. Doporučujeme návštěvu například Hracholuské přehrady, kláštera Teplá, Kladrub, golfového hřiště Alfrédov, světoznámého Plzeňského pivovaru a pro aktivní dovolenou rozsáhlou síť cyklostezek.
Ubytování Konstantinovy Lázně : Hotel Jitřenka

Hotel Jitřenka

***
JSME  NEKUŘÁCKÝ  HOTEL  Rodinný Hotel Jitřenka *** se nachází v tichém a kouzelném prostředí města Konstantinovy Lázně a nabízí Vám kompletní ubytovací služby.  
Ubytování Konstantinovy Lázně : Penzion Purkyně

Penzion Purkyně

***
V malebné lázeňské obci Konstantinovy Lázně nabízíme ubytování v penzionu Purkyně. Celková kapacita je 12 dvoulůžkových pokojů s příslušenstvím, televizorem, fénem, wi-fi připojením, ledničkou a telefonem.
Ubytování Konstantinovy Lázně : Lázeňský penzion Mánes

Lázeňský penzion Mánes

***
Nabízíme ubytování v 11 jednolůžkových a 11 dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, televizorem, ledničkou, telefonem a rádiem.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. stribro@kralovska-mesta.cz TOPlist