Královská města

STŘÍBRO

 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Tachov najdete na adrese Ubytování Tachov. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
 

Lázeňský penzion Marie


**+ Pension
Ubytování Konstantinovy Lázně : Lázeňský penzion Marie

Lázeňský penzion Marie se nachází v Konstantinových Lázních a nabízí pohodlné a útulné ubytování. Penzion leží v klidném prostředí Konstantinových Lázní.

Lázeňský penzion Marie v Konstantinových Lázních ubytování:
Lázeňský penzion Marie v Konstantinových Lázních nabízí ubytování v 20 jednolůžkových a 4 dvoulůžkových pokojích. Nekuřácké pokoje penzionu Marie v Konstantinových Lázních jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, rádiem, televizí se satelitními stanicemi a telefonem.

Ubytování Konstantinových v lázních penzion Marie gastronomie:
Lázeňský penzion Marie v Konstantinových Lázních nabízí stravování, které  zajišťují restaurace v lázeňských domech Jirásek a Alžbětin dvůr. Snídaně jsou podávány formou bufetu, obědy si můžete vybrat ze tří jídel a večeře také ze tří jídel. Možnost dietního stravování.


Lázeňský penzion Marie v Konstantinových Lázních ubytování služby:
Lázeňský penzion Marie v Konstantinových Lázních nabízí tyto služby: u penzionu je k dispozici bezplatné veřejné parkoviště. V lázeňském parku jsou pro hosty k dispozici lehátka. Dětská postýlka na vyžádání. Lázeňský penzion Marie v Konstantinových Lázních nemá vlastní recepci. V hlavní budově hotelu Prusík je non-stop recepce, která zajišťuje pokojový servis, je zde kavárna s terasou, stálá lékařská služba a hlavní balneoprovoz se solnou jeskyní. Součástí penzionu Marie je tělocvična, cvičná ergometrie a masérské služby. V této budově se také nachází lázeňská laboratoř. Rodinná pohodová atmosféra, zdravá kuchyně a léčivá sila zdejších vod a krajiny, léčebné procedury a zároveň dostatek času věnovat se aktivitám dle vlastních zájmů. Nechte se unášet vůněmi, barvami, léčivými doteky ve wellnes. Bazén s přijemně prohřátou vodou, vířivky, sauny, Kneippovy chodníčky, aromaterapie, zážitkové masáže i klasické lázeňské procedury vám určitě udělají dobře a odpočinete si.

Ubytování Konstantinových v lázních penzion Marie okolí:
Lázeňský penzion Marie v Konstantinových Lázních nabízí možnost poznat v okolí: Klášter Teplá se nachází ve vzdálenosti 17,3 km od hotelu. Golfové hřiště Teplá je od hotelu vzdáleno 20 km. Aktivity  fitness centrum, pěší turistika, cykloturistika, trasy cca 80 km okolím Konstantinových lázní. Kola a hůlky pro Nordic Walking jsou k zapůjčení. Rehabilitační bazén otevřená koupaliště v místě a okolí, tenis, stolní tenis v lázeňském penzionu Marie v Konstantinových Lázních. V okolí Lázeňského penzionu Marie v Konstantinových Lázních naleznete bohaté kulturní i sportovní vyžití po celý rok.Plzeňská 51
Konstantinovy Lázně
34952
Tachov, Plzeňský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)


, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)

, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)

, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)

, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)

Zdravotní středisko, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Praní prádla, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Obchodní centrum, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 20000 metrů)Pokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 110,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5 metrů), je poskytováno zdarma: NE (cena 20,00),nehlídanéNekuřácké prostředíZajištění kulturních a sportovních akcíSměnárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)Kadeřnictví, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 800 metrů)Bazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Bazén - venkovní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Tenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1200 metrů)Fitness, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Squash/ricochet, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Beachvolejbalový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1200 metrů)Tělocvična/sportovní hala, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Půjčovna kol, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů), je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Sauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 700 metrů)HoubařeníLovWellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Pára, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Whirlpool, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Bar, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Pizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Cukrárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Pivnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 800 metrů)Internetová kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Stříbro : Hotel U Branky

Hotel U Branky

***
Hotel Vám může posloužit jako základna pro prázdninové výlety po stříbrském regionu, pro klidné ubytování při Vašich služebních cestách nebo jako místo pro firemní prezentace.
Ubytování Stříbro : Pension Avena

Pension Avena

***
Dovolujeme si Vás pozvat do Penzionu Avena, který se nachází v pěší zóně historického města  Stříbra,rozprostírajícím se nad údolím řeky Mže 30 km od Plzně a 30 km od hraničního přechodu Rozvadov
Ubytování Stříbro : Hotel Alexander

Hotel Alexander

****
Hotel Alexander se nachází na strategickém místě přímo v srdci města Stříbro. Je ideálním výchozím bodem pro výlety do přírody a za památkami. Doporučujeme návštěvu například Hracholuské přehrady, kláštera Teplá, Kladrub, golfového hřiště Alfrédov, světoznámého Plzeňského pivovaru a pro aktivní dovolenou rozsáhlou síť cyklostezek.
Ubytování Konstantinovy Lázně : Hotel Jitřenka

Hotel Jitřenka

***
JSME  NEKUŘÁCKÝ  HOTEL  Rodinný Hotel Jitřenka *** se nachází v tichém a kouzelném prostředí města Konstantinovy Lázně a nabízí Vám kompletní ubytovací služby.  
Ubytování Konstantinovy Lázně : Penzion Purkyně

Penzion Purkyně

***
V malebné lázeňské obci Konstantinovy Lázně nabízíme ubytování v penzionu Purkyně. Celková kapacita je 12 dvoulůžkových pokojů s příslušenstvím, televizorem, fénem, wi-fi připojením, ledničkou a telefonem.
Ubytování Konstantinovy Lázně : Lázeňský penzion Mánes

Lázeňský penzion Mánes

***
Nabízíme ubytování v 11 jednolůžkových a 11 dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, televizorem, ledničkou, telefonem a rádiem.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. stribro@kralovska-mesta.cz TOPlist