Královská města

STŘÍBRO

 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Tachov najdete na adrese Ubytování Tachov. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
 

Penzion Purkyně


*** Pension
Ubytování Konstantinovy Lázně : Penzion Purkyně

Lázeňský penzion Purkyně se nachází v Konstantinových Lázních,  v nádherném zalesněném údolí, které skýtá velké možnosti ke krásným procházkám. Lázeňský penzion Purkyně v Konstantinových Lázních nabízí pohodlné a útulné ubytování všem hostům.

Lázeňský penzion Purkyně v Konstantinových lázních ubytování:
Lázeňský penzion Purkyně v Konstantinových Lázních nabízí ubytování  ve standardních  dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC, televizí, rádiem, telefonem a ledničkou. Některé pokoje mají balkón. Lázeňský penzion Purkyně v Konstantinových Lázních je nekuřácký. Lázeňský penzion Purkyně v Konstantinových Lázních disponuje 12 dvoulůžkovými pokoji a je situován ve velmi klidném prostředí, na okraji lázeňského parku, jen pár minut chůze od hlavní lázeňské budovy Prusík.

Ubytování v Konstantinových Lázních lázeňský penzion Purkyně gastronomie:

Lázeňský penzion Purkyně v Konstantinových Lázních nabízí stravování v lázeňských domech Jirásek a Alžbětin dvůr.

Lázeňský penzion Purkyně v Konstantinových lázních ubytování služby:

Lázeňský penzion Purkyně v Konstantinových Lázních nabízí tyto služby: možnost parkování před penzionem, dětská postýlka na požádání. Stravování je možné v restauracích v lázeňských domech Jirásek a Alžbětin dvůr. Recepce se nachází v hotelu Prusík  a má nonstop provoz. Lázeňský hotel Jirásek má k dispozici restauraci s kavárnou a terasou, půjčovnu jízdních kol a hůlek pro Nordic Walking, rehabilitační bazén, salónek s internetovým wifi připojením, počítač s pevným připojením na internet naleznete vedle recepce.

Ubytování v Konstantinových Lázních lázeňský penzion Purkyně okolí:

Lázeňský penzion Purkyně v Konstantinových Lázních nabízí v okolí: v místě jsou k dispozici okruhy pro Nordic Walking, naučné stezky a cyklostezky. Zapůjčení kol je možné přímo v lázních. Dále můžete navštívit wellnes cetrum, kde je k dispozici mimo jiné krytý bazén, Kneippovy chodníčky, různé sauny, koupele, zábaly a masáže. V součastnosti se Konstantinovy Lázně stávají moderním výchovným centrem životního stylu. Hlavní léčebné metody jsou založeny na využití přírodního léčivého zdroje - minerální uhličité vody. Místní léčivá minerální voda má nejvyšší obsah volného kysličníku uhličitého v celé České republice. V okolí penzionu Purkyně v Konstantinových Lázních naleznete bohaté kulturní i sportovní vyžití po celý rok.Plzeňská 82
Konstantinovy Lázně
34952
Tachov, Plzeňský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)


, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)

, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)

, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)

, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)

Zdravotní středisko, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Praní prádla, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Pokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 110,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů), je poskytováno zdarma: ANO,nehlídanéZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíZajištění kulturních a sportovních akcíSměnárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Kadeřnictví, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)Bazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Bazén - venkovní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1200 metrů)Tenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1200 metrů)Fitness, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Squash/ricochet, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Beachvolejbalový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1200 metrů)Tělocvična/sportovní hala, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Půjčovna kol, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů), je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Golf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 10000 metrů)Sauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 800 metrů)HoubařeníLovWellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Pára, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Whirlpool, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Bar, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Pizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Cukrárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 800 metrů)Pivnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 800 metrů)Internetová kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Stříbro : Hotel U Branky

Hotel U Branky

***
Hotel Vám může posloužit jako základna pro prázdninové výlety po stříbrském regionu, pro klidné ubytování při Vašich služebních cestách nebo jako místo pro firemní prezentace.
Ubytování Stříbro : Pension Avena

Pension Avena

***
Dovolujeme si Vás pozvat do Penzionu Avena, který se nachází v pěší zóně historického města  Stříbra,rozprostírajícím se nad údolím řeky Mže 30 km od Plzně a 30 km od hraničního přechodu Rozvadov
Ubytování Stříbro : Hotel Alexander

Hotel Alexander

****
Hotel Alexander se nachází na strategickém místě přímo v srdci města Stříbro. Je ideálním výchozím bodem pro výlety do přírody a za památkami. Doporučujeme návštěvu například Hracholuské přehrady, kláštera Teplá, Kladrub, golfového hřiště Alfrédov, světoznámého Plzeňského pivovaru a pro aktivní dovolenou rozsáhlou síť cyklostezek.
Ubytování Konstantinovy Lázně : Hotel Jitřenka

Hotel Jitřenka

***
JSME  NEKUŘÁCKÝ  HOTEL  Rodinný Hotel Jitřenka *** se nachází v tichém a kouzelném prostředí města Konstantinovy Lázně a nabízí Vám kompletní ubytovací služby.  
Ubytování Konstantinovy Lázně : Penzion Purkyně

Penzion Purkyně

***
V malebné lázeňské obci Konstantinovy Lázně nabízíme ubytování v penzionu Purkyně. Celková kapacita je 12 dvoulůžkových pokojů s příslušenstvím, televizorem, fénem, wi-fi připojením, ledničkou a telefonem.
Ubytování Konstantinovy Lázně : Lázeňský penzion Mánes

Lázeňský penzion Mánes

***
Nabízíme ubytování v 11 jednolůžkových a 11 dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, televizorem, ledničkou, telefonem a rádiem.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. stribro@kralovska-mesta.cz TOPlist